Вуличний термінал

Встановлені в місцях з великою прохідністю людей, такі платіжні термінали дуже популярні серед користувачів. Адже для того щоб скористатися терміналом, не потрібно заходити в приміщення. Так, поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити будь-які послуги, переказати гроші на банківську карту і виконати інші фінансові операції можна прямо на вулиці.

Про те, що відрізняє вуличний термінал terminalservice.com.ua від інших типів платіжних терміналів, каже його назву. Такий термінал оплати призначений для установки на вулиці, його можна розташувати в будь-якому місці за умови наявності поблизу розетки.
Ви можете купити термінал оплати, призначений для установки під відкритим небом і володіє такими принциповими відмінностями як:

  • наявність антивандального захисту;
  • робота в режимі 24/7;
  • стійкість до різних погодних явищ.

Антивандальний захист для терміналу має на увазі присутність надміцного сенсорного екрану, замків з найвищим ступенем захисту і надійного корпусу. Корпус терміналу виконаний з високоміцного металу, в ньому також передбачено шар утеплення, що захищає розташовані всередині деталі і механізми, і ущільнювачі на дверцятах.

Фахівці компанії «Терміналсервіс» за платіжним обладнанню подойдук до Вашого питання максимально відповідально і запропонують для Вашого конкретного випадку кращу комплектацію вуличного платіжного терміналу оплати! Ви повинні купити платіжний термінал такої, щоб він приносив Вам максимальних дохід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *