Хірургічна стоматологія у Львові

При показанні до встановлення зубних імплантатів в 60-70% випадків виявляється перешкода — недостатня товщина кісткової тканини. На щастя, ця проблема піддається вирішенню методом нарощування кісткової тканини до тієї товщини, яка необхідна для встановлення імплантату.

Біля коренів верхніх жувальних зубів знаходиться нижня кісткова стінка придаточної носової пазухи. У здорової людини кістка в цьому місці має висоту, достатню для формування і функціонування зубів. Однак іноді її великі розміри призводять до нестачі місця при установці імпланта, і тоді виникає необхідність зменшити її розміри хірургічним шляхом. Така операція називається синус ліфт (від лат. Sinus- порожнину, lift- піднімати).

Кісткову пластику виробляють на верхній щелепі, яка має мало подібностей з кістками в інших частинах тіла.У верхньої щелепи у людини є порожнина, яка має назву верхньо-щелепна або гайморова пазуха. Гайморова пазуха дуже важлива і виконує багато функцій. Всередені вона вкрита дуже тонкою слизовою оболонкою. У здоровому стані пазуха пневматизована (наповнена повітрям).

Суть операції зводиться до наступного: розміри порожнини зменшують за рахунок введення всередину порожнини штучної кістки, яка поступово заміщується на власну, збільшуючи місце для імпланта.

Існує 2 способи поміщення матеріалу всередину порожнини:

Відкритий, коли матеріал укладають в порожнину через отвір, створене на передній стінці пазухи вище коренів зубів верхньої щелепи.
Закритий або м’який синус-ліфт (софт синус-ліфт), коли кістковозамінний матеріал поміщають в порожнину прямо через канал, в якому буде розташовуватися імплант.
Сама операція абсолютно безболісна. Незважаючи на деяку травматичність, переноситься досить легко. В післяопераційному періоді можливий набряк м’яких тканин, болючість протягом 3-5 днів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *