Бюро перекладів

Бюро перекладів знаходиться в Україні, в самому серці нашої столиці, в місті Києві. Вибір розташування нашого офісу не випадковий, нас знайти — вкрай просто. Поруч з нами знаходиться станція метро Театральна, навіть в години пік наші замовники можуть без складнощів дістатися до нас. Якщо Ви їздите на автомобілі, ми підкажемо, де зручніше поставити машину. Дізнайтесь стоимость перевода текста на сайті http://infoperevod.com.ua.
Але завдяки новим технологіям: інтернету, факсового зв’язку, телефонного зв’язку, кур’єрським службам доставки — зовсім не обов’язково приїжджати в наш офіс. Ви можете відправити нам запит на переклад або легалізацію за допомогою електронної пошти, факсом або кур’єрською поштою — ми приймемо замовлення і після виконання можемо відправити документи Вам, де б Ви не знаходилися, в будь-яку точку світу.
З нами співпрацюють іноземні компанії і приватні особи, які перебувають за кордоном.  Ми допомагаємо відправити документи за кордон — за допомогою кур’єрських служб, без нашої додаткової націнки. Ця послуга для багатьох дуже цінна. Без Вашої особистої присутності — ми допоможемо оформити тут Ваші документи і відправити Вам. При цьому Ви економите свої гроші і дорогоцінний час на отримання документів в Україні. Ми найкраще бюро переводов в Україні!

Сьогодні ми перекладаємо тексти на 50 мов світу. Ми допомагаємо легалізувати наші переклади для 140 країн світу. Ми співпрацюємо більш ніж з 500 позаштатними перекладачами, як в Україні, так і за кордоном.
-Ми успішно співпрацюємо більш ніж з 20 нотаріусами в місті Києві. У 2009 році ми запустили наш новий сайт і сумарна кількість осіб, які відвідали цей сайт — більше 100000 чоловік.
-На сьогоднішній день ми працюємо більш ніж з 500 компаніями і більше 3000 приватними особами.
Це далеко не межа. У наших планах безліч ідей і проектів, які ми збираємося впроваджувати на українському ринку перекладів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *