ГЕМАЗА

Це фібринолітичний препарат, що випускається у вигляді ампул з ліофілізат. Зовні порошок нагадує пухку масу білого відтінку без чіткого запаху. Основна речовина гемаза — проурокиназа рекомбінантний (ПУР) на 5 тис. МО. В якості додаткових речовин використовуються декстран 40 та ізотонічний NaCl.

Основна дія препарату пов’язана з фибринолитическим дією. Гемази виступає в якості рекомбінантного активатора плазміногену урокіназного походження. У вигляді ПУР діюча речовина сприяє утворенню плазміну з плазміногену. Саме плазмин має властивість лизировать фібринові згустки. Специфічність ПУР пов’язана з можливістю активувати фібрин-зв’язаний плазміноген. Такий плазмин істотно відрізняється від того, який знаходиться в загальному кровотоці. ПУР з одним ланцюжком, під впливом плазміну, перетворюється в молекулу з двома ланцюгами. Це перетворення забезпечує поліпшення активності в реакціях плазмогена пов’язаного фибрином. Ряд процесів і перетворень призводять до руйнування фібринового згустку.

Періокулярного місцеве надходження речовини дає найвищий процентний показник через 1-2 години. Після цього процентний вміст поступово знижується. Через 24 години діюча речовина можна виявити тільки в невеликій кількості. Максимальний вміст Гемази можна визначити тільки у внутрішньоочних структурах при ІНТРАОКУЛЯРНОЇ введенні. Період напіввиведення в середньому становить 5 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *