Напольные покрытия

У нинішніх інтер’єрах килими на підлозі і стінах вже не настільки актуальні, як були деякий час назад. Відповідно до останніх модних тенденцій перевага віддається сучасним покриттям підлоги. Не так давно пропозицію цих матеріалів було обмежено лінолеумом, паркетом або дошкою. Сьогодні виробники вивели на ринок величезних асортимент покриттів для підлоги різного призначення в широкому ціновому діапазоні. У нас найкраще, напольные покрытия.

Щоб не втратити голову, намагаючись зробити правильний вибір, потрібно трохи зорієнтуватися у великій кількості представлених у продажу різновидів підлогових покриттів. Поряд з класичними покриттями, такими як дерево, плитка, лінолеум, розроблено велику кількість нових матеріалів. Завдяки сучасним технологіям, вони володіють хорошими декоративними і експлуатаційними характеристиками. Технічний прогрес дозволив також поліпшити і урізноманітнити асортимент класичних покриттів. Також у нас на сайті, ви знайдете полезные статьи о ремонте.

Міцно утримують свої позиції, займаючи провідні місця за популярністю, стали традиційними покриттями лінолеум, ламінат і паркет. Якщо лінолеум і ламінат представлені в широкому діапазоні і орієнтовані на різні сегменти ринку, то паркет і паркетна дошка, як і раніше залишаються елітними матеріалами. Широко поширені також керамічна плитка й каучукові покриття. У промислових приміщеннях найбільш практичні бетонні або наливні полімерні підлоги. Любителям неординарних інтер’єрних рішень сподобаються підлоги зі скляних плит. У домашніх і офісних інтер’єрах поряд з традиційним лінолеумом з недавнього часу широко використовуються і різні килимові покриття.

Важливу роль відіграє підлогове покриття в створенні комфортної і затишної обстановки. Найчастіше в квартирах використовуються кілька видів покриттів. Очевидно, що вимоги до підлогових покриттів в санвузлі і на кухні будуть відрізнятися від вимог до підлоги в житлових кімнатах. Але і в житлових кімнатах також можуть застосовуватися різні види покриттів. Вибираючи підлогове покриття, добре буде отримати консультацію фахівця, який порадить найбільш вірне рішення, враховуючи всі чинники: функціональні вимоги, якість, декоративні властивості, ціну матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *