Хостесс Киев

Хостесс Киев (хостес) – це обличчя вашої компанії на заході, чи то виставка, зустріч партнерів/клієнтів, вечірка, прийом або просто корпоратив.

Хостес (англ. hostess) – в перекладі означає «господиня залу» («господиня виставкового залу» «господиня вечірки» або «господиня свята») — це перший чоловік, якого зустрічають гості стенду, вечірки, корпоративи. Тому дуже важливо, що б хостес-моделі виглядали привабливо, були чемні, і володіли іноземними мовами, зокрема англійською (для зустрічі іноземних партнерів, наприклад).Завдання дівчат – це вміння зацікавити відвідувачів вашого стенду, товарами/послугами, які продає ваша компанія. Чарівність і краса хостес часто впливає на рішення про прийняття покупки потенційним клієнтом.

Основні обов’язки хостес це:

Привітання гостей;
Показати, в разі потреби та провести до столика/місця;
Стежити за порядком;
Допомагати гостям орієнтуватися на заході;
Керувати офіціантами.
Хостес — це в основному молоді привабливі дівчата від 18 до 30 років, часто ще студентки, які таким чином підробляють, однак це не означає, що їх не можна назвати професіоналами, навпаки, ті, хто потрапляє в цю індустрію, дуже відповідально ставляться до своєї професії. З іншими ми не співпрацюємо. Нам важлива наша репутація. Рідше хостес — це молоді хлопці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *