Продажа нерастаможенных авто

За вашим запитом авто ринок показує всі знайдені пропозиції від продавців: дилерів або приватних осіб. Це найважливіша інформація про машину, яку дав продавець, ціна, область, назву салону, фотографія машини. У нас, найкраща продажа нерастаможенных авто.

Результати пошуку можуть сортуватися за різними критеріями: ціною, пробігом, роком випуску чи даті розміщення оголошення на автобазарі.

Якщо автомобіль продається автосалоном, то при наведенні на вартість авто підсвічується посилання «Отримати кращу ціну». Ви можете клікнути на неї і залишити у вікні свої контакти. Менеджер салону протягом 10 хвилин передзвонить вам, щоб узгодити індивідуальні умови покупки.

Щоб купити машину, ви просто натискаєте на конкретне оголошення і переходите на сайт салону, автомобільний сайт або комісійний майданчик, де це пропозиція розміщено.

Як встановити вузькі критерії пошуку

Зліва від результатів пошуку розміщується панель, на якій можна як змінити раніше задані параметри, так і додати нові.

Наприклад, можна конкретизувати час розміщення оголошення на автобазарі (за 3 години, за сьогодні, за 3 дні, 7 днів, за місяць, за весь період), вибрати тип кузова, об’єм двигуна, трансмісію, повний привід, тип двигуна, стан авто (новий, битий, відмінний, з пробігом, б/в).

Можна шукати тільки розмитнені або тільки нерозмитнені машини. Є можливість враховувати тільки пропозиції від приватників або тільки від дилерів. Можна шукати автомобілі тільки з фото або вибрати виключно автобазар бо машин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *