Роберт Гарольд Квадратні штани — морська губка, живе цей дивовижний персонаж на дні океану, в симпатичному містечку під назвою Бікіні-Боттом. Сам Бікіні-Боттом схожий на звичайний провінційний містечко з кафе, парком розваг, лікарнею і навіть в’язницею. Саме в місцевому кафе «Красті Крабс», яким керує жадібний містер Крабс і працює Губка Боб.
У головного героя є кращий друг-морська зірка Патрік, а також домашній улюбленець на прізвисько Гарі. Сам Губка Боб — дуже артистичний і добродушний характер. Він завжди готовий допомогти тим, хто цього потребує, чим іноді користуються інші герої. Так, наприклад, містер Крабс неодноразово наживався на ідеях і підвищеної працездатності свого кращого співробітника.
Живе губка боб в гігантському будинку, схожому на ананас разом зі своєю коханою равликом Гері. Більше всього на світі головний герой мультсеріалу обожнює полювати на медуз і надувати бульбашки разом з Патріком. Іноді приятелі вирушають у подорожі, але ніколи надовго не відлучаються з улюбленого містечка Бікіні-Боттом. Своєю оптимістичністю і надмірної порядністю Губка Боб багатьох дратує. Він дуже наївний, але при цьому може затаїти образу, нехай і ненадовго. Також Губка Боб близько дружить з білкою на ім’я Сенді Чікс, яка спеціально оселилася на дні океані, щоб вивчати місцеву флору і фауну. З-за неможливості дихати під водою, Сенді доводиться носити спеціальний скафандр, в якому вона з’являється практично в кожній серії. Взимку Сенді впадає в сплячку, а живе ця дивовижна білка в спеціальному будинку-дереві, де штучно створюється температура, як на суші.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here