Жидкость для вейпа

Електронні сигарети стали дуже популярними девайсами не тільки серед курців, які бажають розпрощатися зі своїми згубними звичками, але і для людей, охочих спробувати щось новеньке без придбання залежності. Ми пропонуемо, моды для электронных сигарет в магазине The Vapery. Вэйпинг став окремою культурою, якою захоплюються все більше людей. Завдяки преміум якості наших рідин для електронних сигарет, Ви можете поринути в цю культуру. Рідини в нашому магазині поставляються від американських і європейських виробників, з відмінними смаками і ароматами, які подарують справжню насолоду.
ЯК ВИБИРАТИ ЗАПРАВКУ ДЛЯ ВЕЙПА

Рідина для електронних сигарет – найважливіший компонент електронної сигарети, який випаровується всередині сигарети і включає в себе:

Гліцерин (VG);
Пропіленгліколь (PG);
Дистиллированну воду (AD);
Також для отримання більшого задоволення до неї підбираються нікотин, ароматизатори та барвники.
У нас найкраща жидкость для вейпу
Відомо кілька видів рідин для електронних сигарет:

Традиційна рідина – фактично універсальна для більшості електронних сигарет, має стриманий смак, відрізняється помірною кількістю пари і непоганим ударом по горлу. Складається з 55% пропіленгліколю, 35% гліцерину з 10% відсотками води.
Крижаний клинок, або IceBlade, без гліцерину, він на 95 % складається з пропіленгліколю і 5 % води. Має специфічні властивості, виражені в малому кількості пари, помірному смаку. Пар при цьому виходить досить різкий і дає відчутний удар по горлу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *