Умивальники консолі, вони ж раковини на ніжках або консольні, мають досить вінтажним і дорогим видом, повертаючи нас у початок минулого століття, коли такий вид умивальників вважався ознакою достатку.
На сьогоднішній день, такі умивальники хоча і стали більш доступні за ціною, але все так само не відносяться до розряду дешевих.

Матеріал, з якого виготовляються на сьогоднішній день умивальники brauni.com.ua/smesiteli/smesiteli-dlja-vannoj, досить різноманітний: кераміка, мармур, метал, дерево. Консольні умивальники на ніжках, зазвичай, мають настінний спосіб підключення до каналізації, за рахунок чого вони мають повітряний і легкий вид.

Уумивальнікі і раковини на ніжках

Умивальник консоль виконаний з кераміки підійде для ванних кімнат в класичному дизайні, особливо для стилю арт-деко.
Консоль на ніжках з двома чашами — умивальниками ідеально підійде для цих стилів, завдяки своїй легкості. Вони не закривають собою шикарну обробку стін, властиву даному дизайну.

Умивальник — консоль зі стільницею з каррарського мармуру з металевими ніжками прекрасно впишеться в інтер’єр ванної кімнати, виконаної в нео-класичному стилі.
Для французького стилю підійде умивальник з мармуровою стільницею і хромованими ніжками, а каркас підходить для підвішування рушників.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшарінг
Следующая статьяШины тюмень

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here