Кардшарінг

0
208

Одне з найбільш незамінних засобів, то без чого ми не можемо зараз вже уявити собі своє життя. Головний центр розваг кожен день і ще один член сім’ї це телебачення. І чим більше каналів і більше вибору тематичних передач, тим більше нас це затягує. Хоча в погану погоду це дійсно нас виручає, подивитися з друзями або з коханою людиною новий фільм вдома, якщо дощова погода за вікном, при цьому за меншу вартість, ніж квитки в кінотеатр. Але як же це все здійснити. Адже у офіційних представників супутникового телебачення, яке зараз так популярно, дуже висока абонплата. Але натомість є відмінний спосіб, який підійде як для будинку, так і для дачі — кардшаринг.

Це новий, але вже досить поширений метод як шаринг придбав успіх і прихильників по всій Європі. Кардшаринг https://cbilling.tv/?mode=auth не вимагає багато зусиль і витрат. Цей не хитрий метод, як шарінг, можна здійснить навіть самому. Для підключення кардшаринг послуги додому Вам потрібно тарілка (налагоджена на необхідні супутники), ресивер: підтримує функцію шарінг і стабільний Інтернет, не обов’язково швидкісний. І не менш необхідна річ при налаштуванні кардшаринг послуги це трохи терпіння і посидючості.

Головна перевага шаринг послуги це його доступність і якість. Вартість Яка ж мала, що робить кардшаринг доступним практично всім. А місткість каналів і якість нічим не відрізняється від офіційного представника.

Кардшаринг не варто тлумачити як щось протизаконне, адже ми фактично нічого не зламуємо. Особливість роботи методу кардшаринг це роздача з однієї офіційної карти ще пару користувачам. Шаринг навіть не можна назвати розкраданням, кардшаринг більш порівняємо з втіленням ідеї Робіна Гуда або більш реального мецената Сальваторе Джуліано. Відбирати у багатих монополістів і роздавати людям те, що їм має належати і в нашому випадку це кардшаринг. Ви здивуєтеся, як багато можна побачити і пізнати, скільки нового можливо дивитися кожен день, підключивши кардшаринг. Ще більшим сюрпризом для всіх це ціна за шаринг, яка більше схожа на невеликий гонорар за виконану працю.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяJJRC H31
Следующая статьяУмивальник з ЄВРОПИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here