Фірма «Ф. і Аллочка»

Фірма «Ф. і Аллочка» http://fiallochka.ua/catalog/bryuki-quot-klassika-na-rezinke-quot-262 була створена 21 грудня 1998 року в Білгород-Дністровському і донині успішно випускає якісну одяг, яка відповідає самим останнім тенденціям моди.

Ми пропонуємо вам штани, які не виглядають буденними, але актуальні на кожен день, природні, витончені і зручні.

Основний розмірний ряд продукції представлений молодіжними 38-46 р-р, а також елегантною одягом для власниць від 48 до 66 розмірів.

Цікаве рішення крою, новизна декоративних деталей, модні колірні акценти підкреслюють сучасність виробів, а широкий діапазон розмірів з урахуванням побажань клієнтів та привабливе співвідношення ціни і якості роблять нашу продукцію затребуваною на ринку жіночого модного та стильного одягу.

Продукція фірми «Ф. і Аллочка» включає в себе весь цикл виробництва – від ідеї дизайнера, відображеної в ескізі моделі, до поставки оптових партій жіночого одягу.

З 01 листопада 2014 року оригінальність наших виробів підтверджується вишивкою на внутрішній стороні поясу (прізвище ПП Грунт А. В. англійськими літерами – «Grunt»).

«Ф. і Аллочка» — ваш надійний партнер, який допоможе вашому бізнесу вийти на абсолютно новий рівень, а також вміло підкреслить вашу індивідуальність.

Наша мета – закріпити довгострокові зв’язки, які допоможуть крок за кроком будувати вигідну співпрацю.

Запрошуємо Вас до співпраці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *