Існує величезна кількість причин поломок Айфон, рівним рахунком, як і їх рішень. Слід пам’ятати, що пристроям, скільки б вони не коштували і яким би високим якістю не мали, все одно потрібен ремонт. Зношуються деталі, завжди є варіанти не акуратного і не уважного використання. Тим не менш смартфон став невід’ємною складовою життя кожної сучасної людини і його поломка завжди представляється катастрофою. У таких випадках потрібно оперативний і якісний ремонт, який приведе до тями гаджет і поставить його на ноги» надовго. Service-iphone https://service-iphone.com.ua/iphone — сервісний центр Apple, який знає толк такій справі, як ремонт айфона. У нас Ви отримаєте готове рішення найрізноманітніших проблем, пов’язаний з поломкою айфона. Розбилося скло. Механічне пошкодження — часта причина даної поломки. Вам потрібна заміна скла на iPhone? Деякі гаджети вимагають комплексну заміну скла і дисплея. Це пов’язано з використанням технології, що запобігає попаданню пилу в пристрій, зворотною стороною медалі, якою є більш складний ремонт. Ніколи не намагайтеся зробити таку процедуру, як заміна скла на айфон самостійно. Це може призвести до повного виходу з ладу пристрою.
Не працює дисплей. Найчастіше ремонт дисплея iphone передбачає заміну дисплея і дисплейного модуля. Точний спосіб усунення поломки можна встановити тільки після діагностики. Заміна дисплея iphone (Київ) разом із сервісним центром Service-iphone — це не проблема.
Не працює тачскрін. Екран раптово став чорним? З’явилися точки і биті пікселі? Перестав працювати тачскрін? Скористайтеся послугою безкоштовної діагностики, дізнайтеся причину поломки і отримаєте грамотний ремонт.
Не включається. Смартфон не реагує на кнопку включення? Є 3 основні причини — вихід з ладу батареї, потрібна заміна нижнього шлейфу, перестала працювати мікросхема харчування. В такому випадку краще довірити цю роботу фахівцям.
Швидко розряджається. Така проблема, в основному, обумовлена зношуванням батареї. Якщо Ви хочете продовжити робочий час пристрою буде потрібно заміна акумулятора.
Потрапила вода. Часте явище, що відбувається за неуважність. Така поломка відноситься до категорії складних. Якщо Ваш Айфон потрапив у воду, тоді негайно потрібно звернутися за допомогою в сервісний центр. Тільки своєчасна допомога кваліфікованих фахівців здатна врятувати Ваш смартфон.
Не працюють кнопки. Часто із-за надмірно сильного натискання і попадання пилу ламаються кнопки, використання смартфона без яких просто неможливо. У нас можна скористатися такою послугою, як заміна кнопки home iphone та інших кнопок.
Не працює звук. Ремонт динаміка в iPhone, в основному, потрібно після механічних пошкоджень. Його заміна, хоч і виробляється достатньо швидко, але потребує професійного підходу.
Зламалася камера. Ремонт камери iphone вимагає обов’язкового використання оригінальних деталей. Тому дуже важливо віддати гаджет якісний сервісний центр. Зверніться до нас, і ми зробимо ремонт на вищому рівні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here