Открытая ринопластика

Незважаючи на те, що відкрита открытая ринопластика є найбільш складною і трудомісткою процедурою лицьової пластичної хірургії, саме ця операція є однією з найпоширеніших. Результатом процедури стає змінена зовнішня форма або розміри носа.

Хірурги київської клініки Доктор Іванчук мають багаторічний успішний досвід виконання подібних операцій. Звернувшись до нас, ви отримуєте якісне обслуговування і можете розраховувати на грамотну медичну допомогу з використанням передового устаткування і технологій. Разом ми створимо ваш індивідуальний і гармонійний образ!

ПРО ПРОЦЕДУРУ.

Ринопластика відкритим способом проводиться лише у певних випадках, оскільки методика передбачає серйозне хірургічне втручання. Хірург виконує надріз шкіри в області ніздрів і на кордоні носової складки. Шкірний покрив тимчасово знімається, відділяючись від кісткового і хрящового підстави. Подальші маніпуляції проводяться безпосередньо на «відкритому» носі для корекції кісток і хрящів. Завдяки даній методиці хірургам забезпечується максимальна візуалізація, що дозволяє оглянути каркас органу дихання і здійснити точну корекцію форми і структури носа.

Відкрита пластика допомагає:

прибрати горбочок;
змінити форму, розмір і кут нахилу кінчика носа;
звузити і зробити більш естетичними крила носа.
По завершенню операції надрізи закриваються розсмоктуючими швами. У ніздрі пацієнта встановлюються тампони для дихальних шляхів. Як правило, їх видаляють вже на наступний день після операції. Зовнішня сторона носа буде закрита стерильною пов’язкою або пластиром, гіпсовою лангетою (в залежності від складності процедури). Завдяки використанню лангет і тампонів забезпечується загоєння тканин і збереження нової форми.

Відкрита ринопластика проводиться під загальною анестезією. Тривалість операції залежить від рівня її складності та обсягу роботи. Дана процедура може тривати від 30 хвилин до 2 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *