Відпочинок в Затоці

0
382

Відпочинок в Затоці http://zatoka-mayak.od.ua/zatoka-baza-otdyha на березі Чорного моря це прекрасна можливість провести літню відпустку в Одеській області, поблизу столиці гумору і сміху. До міста Одеса всього 60 кілометрів, це приблизно 40 хвилин їзди на автомобілі. Тут, майже як і в Одесі, свій неповторний колорит і дуже веселі люди.

Затока один з наймолодших курортів Одеської області, але це не заважає йому користуватися великою популярністю серед курортників і любителів проводити свій відпочинок на Чорному морі. Прекрасні піщані пляжі, повітря насичене йодом, ласкаве море і м’який клімат створюють сприятливі умови умови для оздоровлення та гарного відпочинку.

Сімейний відпочинок в Затоці з дітьми, незважаючи на невеликий вік курорту, вже встиг полюбитися багатьом. Тут велика кількість різноманітних і свіжих фруктів, які ви можете купити місцем на базарі. Нудьгувати вам теж не доведеться, під час відпочинку кожен зможе підібрати для себе море розваг, таких як катання на катері, різні атракціони, водні гірки, парашути і багато іншого.

Крім того ціни на відпочинок в Затоці багатьом припадуть до смаку, тут великий вибір номерів і кожен зможе підібрати для себе найкраще співвідношення «ціна-якість». Різноманіття пропозицій оренди номерів пропонують бази відпочинку, пансіонати, курортні готелі, котеджі і приватний сектор створює труднощі в отдании переваги якогось конкретного місця відпочинку. Вибираючи номери де оселиться, не забудьте прочитати відгуки про бази відпочинку в Затоці, це допоможе провести літню відпустку на море з максимальним задоволенням.

Чорне море в Затоці це прекрасна можливість провести літню відпустку з користю для душі і тіла, а зроблені вами фотографії будуть довгі роки нагадувати про чудово проведений відпочинок на морі!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here