Термiновий выкуп авто

Компанія «ShopAvto» займається викупом автомобілів може самостійно викупити його у власника ТЗ або підшукати потенційного покупця. Компанія включає такий спектр послуг, а саме:

Викуп кредитного авто. Якщо власник ТЗ, з деяких причин не здатний надалі платити кредит з відсотками, то дана послуга буде доречним. Купуючи
Кредитне авто, ми повністю виплачуємо кредит автовласника. Співробітники фірми, при цьому беруть на себе обов’язок оформлення всіх необхідних документів, як в реєстраційній установі, так і в банку. Шукайте Срочный выкуп авто на нашому сайтi.

Компанія «ShopAvto» надає послугу з викупу автомобілів побували в ДТП. Стан ТЗ при цьому не враховується. Фахівці організації займається Автовикуп автомобілів в будь-якому стані виїжджають на місце події або місце знаходження розбитого авто, де абсолютно безкоштовно проводять оцінку з подальшим озвученням суми.

За згодою двох сторін оформляється купівля-продаж ТЗ.
Якщо автовласник планує продати повністю технічно справну машину, тоді буде потрібно пройти класичну схему укладання угоди, при якій різниця в грошах буде суттєвою.

Срочный выкуп авто

Автосалон ShopAvto пропонує Вам послуги:

Викуп авто
Працюємо з провідними виробниками автомобільної техніки які добре зарекомендували себе на авто ринку, і надаємо покупцеві широкий вибір для покупки або обміну автомобіля. Зрозуміло, ми врахуємо завдання, для яких ви купуєте автомобіль, обсяг коштів, які ви плануєте витратити на придбання техніки, і підготуємо для вас найбільш вигідні варіанти покупки. Наші співробітники завжди готові проконсультувати вас з усіх важливих технічних і фінансових питань.

Багатий досвід наших фахівців і щира любов до техніки, індивідуальний підхід до кожного потенційного покупця — ось гарантія того, що ваше придбання не тільки буде служити вірою і правдою довгі роки, але і забезпечить максимально точне виконання тих завдань, які ви покладаєте на автомобіль. Якщо вам потрыбен Срочный выкуп авто заходьте на наш сайт shopavto.com.

Якщо виникла термінова потреба в продажі уживаного автомобіля в стислі терміни, послуга терміновий викуп авто дозволить це зробити швидко з отриманням всієї суми на руки або переказом на банківський рахунок клієнта.

Послуга Автовикуп має позитивні відгуки, так як співробітники сервісу беруть на себе весь процес переоформлення документів на ТЗ, автовласник в процесі участі не бере. Продаж авто проводитися протягом одного дня. «ShopAvto» здійснює викуп авто дорого, незалежно від його стану.

Шинна реінкарнація

З перших же років після завершення радянської епохи в Польщі стрімко почала розвиватися промисловість, орієнтована на західні ринки. Не оминула ця тенденція стороною і галузь виробів з гуми. Уже понад 25 років польська компанія Geyer & Hosaja співпрацює з найбільшими і найбільш вимогливими корпораціями з усього світу.

У Східній Європі це одне з найбільших підприємств, що спеціалізуються на відновленні шин і постачання матеріалів для їх відновлення, а також виробництві гумових сумішей, автомобільних килимків, і багатьох інших гумових виробів. Примітно, що один із заводів знаходиться в місті Варка, назва якого співзвучна нашому повсякденній визначенню відновлення шин. Якщо ви шукаєте шины ишим заходьте на наш сайт ishim.tyregrad.ru.

Правда, в Варці, що неподалік від Варшави, шини відновлюють тільки по «холодної» технології, а гаряча технологія застосовується на заводі в м Мелець. Оцінка придатності каркасів надходять на відновлення шин проводиться досвідченими контролерами і з використанням спеціалізованого обладнання, зокрема рентгенівських установок Tyrescan і шерографіі *.

* Шерографія — метод лазерного неруйнівного контролю конструкцій з композитних та металевих матеріалів.
Виробничі потужності Geyer & Hosaja Sp. z o.o. знаходяться під строгим контролем міжнародних аудиторських фірм. У компанії є сертифікати відповідності системи управління якістю стандартам ISO 9001: 2008/2009, а також ISO 14001: 2004, і головне — ISO TS 16949: 2009 (сертифікат постачальника автомобільної індустрії).

Пропозиція Geyer & Hosaja містить відновлені шини різного призначення: для вантажних машин, автобусів, причепів і напівпричепів, для сільськогосподарських і будівельних машин (екскаватори, навантажувачі, самоскиди). Висока якість шин гарантується, крім зазначених сертифікатів, омологацією ECE109R, і звичайно ж, досвідченим і кваліфікованим персоналом, що працює на сучасному обладнанні.

Шинна реінкарнаціяДля компаній, що не експлуатують важку техніку і не торгують шинами для них, може бути цікава інша продукція Geyer & Hosaja — автомобільні килимки. Тим більше, що польська фірма є виробником високоякісних килимків, які вкладаються в автомобілі на заводських конвеєрах Mercedes Benz Accessories, Volvo Car Corporation, Audi AG, Ford Motor Company, Mitsubishi Motors Europe, DAF Trucks, Volkswagen AG.

В асортименті є як набори для салону під різні моделі (резинотекстильная і резино-ковролінових), так і особливо міцні мати для багажника. За бажанням клієнта, гума може бути з’єднана з іншими матеріалами, а також при замовленні партії можна вибрати колір з широкої гами.

Продукти Geyer & Hosaja були нагороджені престижними нагородами і отримали сертифікати від світових автомобільних компаній. З 2012 року компанія пишається статусом Q1, який є найвищою премією в автомобільній промисловості, присудженої за чудову якість продукції, оптимальну ціну, пунктуальність поставок і інновацію при одночасному захисті навколишнього середовища. Ця премія ставить польську фірму в один ряд зі світовими лідерами.

Ознаки зносу шин

Критична залишкова глибина малюнка протектора, при якій виробники шин рекомендують їх міняти, — 4 мм. Нижче цього порога зимові характеристики шин значно погіршуються. Тому як тільки ви виявили, що глибина малюнка 5 мм, пора задуматися над пошуком і придбанням нових покришок. Для визначення критичного зносу ніякого спецінструменту не потрібно. У багатьох шинах є індикатор зносу у вигляді перемички в центральній канавці. Її висота — 4 мм. Якщо протектор зрівнявся з перемичкою — покришки пора міняти. Їх слід також періодично оглядати на предмет цілісності шипів.Якщо ви шукаєте шины ханты-мансийск заходьте на наш сайт hanty-mansiisk.tyregrad.ru.

Зимові шини підлягають заміні при залишковій глибині малюнка протектора 4 мм і менше.

Варто відзначити, що після першої зими зчіпні властивості шини знижуються на 10%. Після другої, третьої зими характеристики ще більше погіршуються, до зносу додається зниження еластичності гуми протектора. Водії, як правило, цього не помічають, оскільки процес відбувається плавно. І тільки в критичних ситуаціях стає зрозуміло, що зношені зимові шини вже не тримають дорогу.

У нових моделей шин Nokian є не тільки перемичка критичного зносу (1), а й індикатор залишкової глибини протектора в цифровому вигляді — цифри (2) на центральному ребрі.

Эвакуатор

Якщо ваше авто зламалося і з тієї чи іншої причини не може продовжувати рух самостійно, негайно звертайтеся до нас.

ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТАМ ЗНИЖКИ
В нашій Службі активована система знижок до 10%, відсоток знижки залежить від числа поїздки в нашій фірмі або від дальності (понад 500 км.). Більш детальну інформацію про эвакуатор щелково ви можете отримати у диспетчера нашої Служби або на нашому сайті spectransspas.ru.

ГОТОВІ НАДАТИ ДОПОМОГУ КОЖНОМУ
Евакуатор дешево. Ми зробили все для того, щоб надавати високоякісні послуги якомога дешевше. Скориставшись нашим евакуатором, ви переконаєтеся в цьому.

ШВИДКА ПОДАННЯ евакуатор
Оптимальне розташування нашої техніки дозволяє диспетчеру підібрати наібліжайшего до Вас водія і подати евакуатор в міста Пушкіно, Щелково, Ивантеевка, Фрязіно за мінімальний час.

У нашому парку Використовуються евакуатори з підйомно-зсувний платформою
З такою видом евакуатора стає можливою безпечна навантаження будь-яких типів транспортних засобів, в тому числі — з малим дорожнім просвітом. Принцип дії підйомно-зсувний платформи є досить простим. Платформа приводиться в рух за допомогою гідравлічних циліндрів або інших пристроїв, піднімається над рамою шасі, нахиляється і зсувається. Подібний принцип дії обумовлює те, що кут нахилу платформи в робочому стані залишається мінімальним (близько 15 градусів) і полегшує навантаження на неї транспортних засобів. Автомобіль завантажується на платформу за допомогою лебідок різних типів з прикріпленими тросами.

Шины Сургут

Всього за століття автомобілі змінили світ, ставши вперше в історії зручним, простим і доступним транспортним засобом. Поштовхом для розвитку автомобілебудування стало винахід двигуна внутрішнього згоряння. У 1885 році світ побачив перший автомобіль — Benz Patent-Motorwagen, а в 1908 році почалося серійне виробництво.

Перший справжній автомобіль побудував німецький інженер Карл Бенц. Це була коляска, в нашому розумінні, на 3 колесах і невеликим бензиновим двигуном, встановленим під пасажирським сидінням. Цей двигун крутив заднє колесо. Автомобіль був незвичної форми і розвивав швидкість до 15 км на годину. Це відкриття допомогло налагодити серійне виробництво авто на гроші, отримані від патенту. Якщо ви шукаєте шины сургут заходьте до нас на surgut.tyregrad.ru.

Якщо раніше люди їздили на кораблях пустелі, конях, волокушах і тачках, то сьогодні пересіли на автомобілі. Вся справа в швидкості. Швидкість пересування і перевезення вантажів і пасажирів відіграє дуже велику роль. Для того що б збільшити швидкість, машину модернізують, вносячи зміни в будову, для зменшення тертя, витрат бензину.

Для підвищення безпеки пасажирів і водіїв, а також для поліпшення якості рухів виробники сьогодні звертають особливу увагу на шини. Шина — це взуття для колеса. З поверхнею дороги шина стикається краєм — протектором. У мокру, дощову погоду на поверхні землі, дороги і асфальту залишається тоненька, невидима плівка води. Вона знижує силу взаємодії шин автомобіля з дорогою.

Протектор з певним малюнком сприяє більшому тиску і це видаляє плівку води з під колеса — це знижує ймовірність втрати контролю руху в дощову і вологу погоду. Для пересування на снігових дорогах і ожеледі малюнок повинен бути іншим і виготовляється з іншого матеріалу, який створить необхідне зчеплення з льодом і снігом. Для цього і існує зимова та літня гума. Гуму — шини необхідно міняти, в залежності від пори року.

Перед тим як втілити нові ідеї в життя, виробники обов’язково перевіряють їх на комп’ютері — в тестових програмах і емуляторах.

Шины Курган

Інтернет-магазин автомобільних шин і дисків «Місто шин» / Tyregrad.Ru веде свою успішну діяльність на ринку ось вже більше 11 років. На нашому сайті ви можете зручно і швидко підібрати цікаві для вас шины курган, колеса і оформити замовлення без реєстрації за кілька кліків.

Наша компанія працює практично з усіма великими оптовими постачальниками коліс в Росії, завдяки чому ми володіємо значним асортиментом і стислими термінами поставки замовлених позицій. Ми торгуємо всіма брендами гуми і колісних дисків, представлених на російському ринку, як вітчизняних так і зарубіжних виробників.

Ми приймаємо до оплати готівковий, безготівковий розрахунок, пластикові карти, співпрацюємо з юридичними особами. Доставку в регіони здійснюємо транспортними компаніями на вибір замовника.

Ми маємо власний товарний склад в Тюмені, завдяки цьому популярні і поширені типорозміри провідних брендів завжди в наявності або з поставкою в день заявки! Будемо раді бачити Вас в числі наших задоволених покупців 🙂 Дзвоніть або приїжджайте в наш офіс для кваліфікаційного підбору коліс на ваш автомобіль.

Ми використовуємо нове професійне шиномонтажне обладнання європейських брендів Hoffmann, Vulkan і ін. При покупці коліс в нашому магазині ми забезпечимо вам істотну знижку на послуги шиномонтажу. Крім традиційних послуг ми пропонуємо повторну ошиповку / дошіповку вашої втомленою зимової гуми на профільному обладнанні.

Одним з переваг нашого інтернет-магазину перед багатьма іншими є те, що ми володіємо власним шиномонтажом. Наше обладнання дозволяє працювати з радіусами до R24 включно. Територіально ми знаходимося практично в центрі (колишній автосалон «Автостар») по вул. Червішевскій тракт, буд.2. При бажанні ви можете записатися на послуги шиномонтажки заздалегідь за контактним телефоном (3452) 39-39-54.

Якщо ви перебуваєте в Тюмені, то ми зберемо ваше замовлення, отбалансіруем колеса і встановимо їх на Ваш авто. У разі дистанційного замовлення з регіонів, за вашим бажанням ми можемо перед відправкою зібрати колеса і отбалансировать їх на нашому обладнанні

Запчасти на авто

Для багатьох людей транспортний засіб — практично член сім’ї, тому турботі про нього приділяють підвищену увагу. Якщо Ви шукаєте, де купити найкращі зразки автомобільних запчастин на своє авто в Києві, Одесі, Чернігові, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, більше цим питанням задаватися не доведеться, адже придбати в Україні деталі для автомобілів будь-яких марок, ціни і характеристики яких гарантовано порадують, дуже зручно в магазині IMAZ, зробивши замовлення онлайн через інтернет, використовуючи зручний електронний каталог автозапчастин.

Приймаючи рішення про те, де купити надійні і довговічні купить запчасти на авто, кожен водій прагне не переплатити. Наші електронні каталоги поповнюються недорогою продукцією, яка буде справно служити заявлений термін.

Вибирайте фільтри, елементи запалювання, рульового управління і підвіски, гальмівної системи, двигуна, систем випуску, опалення та охолодження, коробки передач, кузова, електрика, освітлювальні прилади, рідини і масла для свого залізного коня. Є варіанти на будь-який смак і гаманець. Це оригінальні зразки, виготовлені заводом виробником, і аналоги, характеристики яких нітрохи не гірше, зате розцінки кілька вигідніше.

умови обслуговування
Людям старого гарту придбання товару в мережі здається досить авантюрним заходом. Однак приводів для хвилювань немає. Купити запасні частини для автомобіля вийде, сплативши їх вартість у відділенні Нової Пошти. Передбачено самовивіз, кур’єрська доставка. У Вас буде можливість переконатися, що прийшли саме ті автомобільні запчастини, які Ви замовили з асортименту деталей для авто.

Крім того під час продажу, на будь-який товар, який Ви вирішите замовити у нас по інтернету, буде надана гарантійна документація. Термін, зазначений в ній, визначає автомобільний завод або офіційний дистриб’ютор. Якщо Вам не підійде куплений бак, радіатор або фільтр, протягом 14 днів після отримання вартість автозапчастин вдасться повернути або обміняти їх на інші, якщо продукція буде невикористаною і упакованої.

Автокран

Навіщо взагалі потрібен автокран?
При зведенні будівель, незалежно від їх розмірів і рівня складності, виникає необхідність в переміщенні будівельних матеріалів. Вони часто мають відносно високу масою і пристойними габаритами. Як правило, для цих цілей наймають робочу бригаду, на яку і покладають функції по переміщенню будівельних матеріалів. Але необхідно пам’ятати, що робочим потрібно платити заробітну плату, забезпечувати їх медичною допомогою та ін. З цієї причини доцільно використовувати на будівельному об’єкті сучасний авто кран цена. Він не тільки дозволить виконати більшість робіт на порядок швидше, але і в значній мірі посприяє економії фінансових коштів.

Автомобільний кран і будівництво
Автокран — ефективний і надійний помічник при проведенні більшості будівельних робіт. Починаючи від закладки фундаменту будівлі, закінчуючи оздоблювальними і покрівельними роботами. При зведенні цегельних стін робочим, які виконують кладку, потрібно доставляти піддони з розчином і цеглою. А якщо Ви займаєтеся будівництвом будівель з бетонних блоків, то без послуг автокрана обійтися неможливо. Адже вручну транспортувати бетонну плиту перекриття або стін до місця монтажу вкрай важко.

Автокран для інших цілей
Область застосування автомобільних кранів не обмежується одними будівельними роботами. Їх застосовують в таких цілях, як:

прокладка інженерних комунікацій;
вантажно-розвантажувальні роботи (переміщення ЖБК, труб, автомобілів та ін.);
дорожні та комунальні роботи;
підгін і монтаж блоків конструкцій;
підйом робочої сили і інструментів на необхідну висоту, а також для інших цілей.
Основні переваги використання автокранів
Автомобільні крани часто застосовуються в умовах щільної міської забудови, при роботі в віддалених населених пунктах чи при необхідності їх використання на декількох територіально-роз’єднаних об’єктах. Автокрани володіють наступними незаперечними перевагами:

мобільністю і маневреністю. Ці фактори дають можливість використовувати автокрани в найрізноманітніших місцях — в межах міста і далеко за його межами. Швидкість переміщення даної спецтехніки дозволяє оперативно подати її навіть на найвіддаленіші будівельні об’єкти;
компактністю. Даний клас спецтехніки виготовляється на базі сучасних вантажних автомобілів, а значить, може бути переміщений за допомогою залізничного транспорту в зібраному стані;
відносно високою вантажопідйомністю. Потужність сучасних автокранів (особливо важкого класу) можна порівняти з потужністю стаціонарних кранів. Це дозволяє проводити більшу частину робіт силами одного лише цього виду спецтехніки.
При виборі автомобільного крана варто приділити увагу специфіці його майбутнього застосування, врахувати вантажопідйомність, потужність, довжину стріли і ін.

Ремонт авто

Що важливо знати, коли ви вирішили поміняти диски на своєму автомобілі.

Трапляється, що диск, на якому ви зупинили вибір, не підходить до маточини. Часто виникають непорозуміння з отворами під шпильки, скажімо, якщо ви захочете поставити диск з «Опеля» на «Жигулі» або догляньте щось привабливе для «Вольво», забувши, що маточина у нього з одного шпилькою. У деяких дисках отвори відсутні. Іноді зовні все начебто підходить, але диск на місце не стає.

Для легкосплавних дисків, більш «об’ємних» в зоні кріплення, ніж сталеві, потрібні довгі болти.

Використовувати штатні короткі, які «зачеплять» всього кілька ниток різьблення і можуть зірватися або відкрутитися в дорозі, — собі дорожче! Це відноситься і до «секретки». Але трапляється й інше: куплені болти виявилися занадто довгими для даного диска і при обертанні дістають до нерухомих деталей. Наприклад, в задніх барабанах «Жигулів» вони зачіпають пружину троса «ручника», що загрожує непередбачуваними наслідками в дорозі. Тому, купуючи нові диски, ретельно підбирайте до них болти потрібної довжини. Наприклад, на автомобілях ВАЗ (різьба М12 х 1,25) нормальна глибина закручування — приблизно вісім оборотів (8 х 1,25 = 10мм).

Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому диску, переконайтеся, що його виліт відповідає рекомендованому для вашого автомобіля. Інакше зусилля на рульовому колесі і навантаження на деталі можуть помітно збільшитися, а стійкість і керованість машини — знизяться. Якщо вам потрібен ремонт бампера в Киеве шукайте фахівця на сайте www.sola.com.ua.

На швидкісних автомобілях диски можуть бути складовою частиною вентиляції гальм: форма і розташування спиць забезпечують оптимальну циркуляцію повітря поблизу гальмівних дисків і перешкоджають попаданню на них бруду. Якщо у вас «крута» модель, не слід без серйозних підстав міняти заводські диски.

Сучасні легкосплавні колеса модною аеродинамічній форми часто не мають «поличок» на закраїнах обода, де зазвичай встановлюють і закріплюють балансувальні грузки. У наш час їх можна просто наклеювати. Але такі диски можуть завдати чимало клопоту в інших випадках. Наприклад, ви захочете відрегулювати схід-розвал на СТО, але з’ясується, що стандартні пристосування розраховані лише на «полички». До речі, це стосується і пристосувань, які торгують організації пропонують автолюбителям.

Вибираючи сяючі на вітрині диски, автомобіліст рідко замислюється, скільки вони можуть прослужити, залишаючись в такому первозданному вигляді. Недорога є дорога: рано чи пізно покриття дисків почне руйнуватися. (Звичайно, їх роблять і зі спеціальних сплавів, застосовують захисні склади, але це дуже дорого.) Найчастіше пропонують диски з алюмінієвих сплавів, щодо стійких до солі і воді навіть при пошкодженому емалевому покритті. «Супердиск» з магнієвих сплавів кілька легше алюмінієвих, але швидше і сильніше піддаються корозії, тому вони більш вимогливі до захисного покриття. Алюміній по активності можна порівняти з магнієм, але поверхню першого завжди захищена унікальною за властивостями оксидною плівкою, тонкою, щільною і, головне, що володіє приблизно таким же коефіцієнтом термічного розширення, що і сам метал. Завдяки цій плівці ми можемо користуватися алюмінієвим посудом. Так що там! Алюміній на холоді розчиняється навіть в концентрованої азотної кислоти.

Інша справа магній. На повітрі він, як і алюміній, покривається оксидною плівкою, але вона пухка і не захищає метал від подальшого окислення. Існують магнієві сплави, частково позбавлені цього недоліку, але досвід показує, що і вони не дуже захищають від солі на дорогах.

Отже, ви купили диски і відповідні кріпильні болти — якщо вони не входять в комплект. А як вони поведуть себе в експлуатації?

Багато водіїв бували неприємно здивовані вібрацією коліс, а часто і плямистим зносом протектора — супутником дисбалансу, хоча недавно збалансовані їх і важки на місцях … У чому ж справа?

Нерідко — в самому диску. Він повинен самоочищатися під дією інерційних сил.

До слова сказати, хороший диск потребує тільки в косметичній очищення. Якщо бруд швидко накопичується між спицями і її доводиться виколупувати — значить в гонитві за міцністю або модою фірма-виробник вибрала невдалу конструкцію.

Автолюбителі зазвичай перебільшують, говорячи про крихкості легкосплавних дисків. Насправді вони розколюються тільки при дуже сильному ударі, від якого і звичайний диск прийде в непридатність.

Правда, новий диск може розкришитися під ударами «майстра» з повітового автосервісу. Мабуть, не останню роль тут відіграють спеціальні виступи ( «хампи»), щільно утримують покришку на ободі навіть при спущеному колесі. З ними і борються зазвичай невдачливі роботяги. Акуратно демонтувати покришку, не пошкодивши диска, без спеціального обладнання непросто. Звідси висновок: якщо шиномонтажний «інструмент» — сталевий куточок і кувалда, не варто експериментувати.

В ході експлуатації автомобіля балансування коліс може зажадати корекції. Тут найбільш уразливими є місця кріплення балансувальних тягарців. Забиваючи скобочку, ви пошкоджує лак, до того ж свинець утворює з металом диска гальванічну пару, що багаторазово прискорює перебіг корозійних процесів. Тут, як уже зазначалося, краще використовувати самоклеючі важки. Якщо їх немає, то врахуйте: стандартні скобочки (для сталевих дисків) погано утримують важки через більшої товщини алюмінієвого диска і сильно псують лак. Краще пошукати спеціальні, із збільшеним «зевом», або спробувати зігнути звичайні за формою обода.

Ви їздили на нових дисках кілька місяців, і ось з тих чи інших причин необхідно зняти колесо. Ви берете спеціальний ключ для ковпака і …

Припустимо, болт вдалося відкрутити, а ковпак не знімається! Деякі в цьому випадку намагаються гріти його пальником (тільки не диск!). На практиці буває, що ні цим способом, ні змочуванням посадочного місця проникаючою рідиною (наприклад, WD-40), ні постукуванням через проставлення ковпак зняти не вдається. Доводиться просто ламати його. Тому перед установкою ковпака заздалегідь перевірте його посадку — вона повинна бути вільною. Зазор 0,5- 1 мм непомітний з боку, та й відчутного дисбалансу не викличе, а від неприємностей позбавить. Якщо зазору немає, обточити трохи клепки і перед установкою нанесіть «Мовіль» на посадочні місця і різьблення болта.

Деякі автолюбителі викидають ковпаки. Навряд чи це розумно, особливо при наявності «секреток». Вони не люблять бруду, а ключ, вставлений не до кінця в забиту брудом «секретку», може привести до її поломки. І тоді…

Зламану «секретку» на звичайному диску так чи інакше можна відкрутити газовим ключем, а на литому, з заглибленнями під болти, без зварника не обійтися. Але і в цьому випадку можна перегріти метал, і диск скривиться або втратить міцність. Тому знайдіть електрозварника і акуратно приварюють до «секретці» болт. А якщо прокололи колесо на лісовій дорозі? Висновок: позбавляйтеся від деформованих або розпущених «секреток». Тут економія ні до чого.