Ігор Миколайович Янковський

Лікарні в майбутньому зміняться, Янковский Игорь Николаевич! Як, на вашу думку, вони будуть виглядати? Мені вони все більше нагадують СТО, тільки не для машин, а для людського організму. Пройде 5-10 років — і для пацієнта все, що пов’язано з лікуванням, буде простіше, швидше, доступніше. Приїхав після літньої відпустки, зробив діагностику, знайшов проблему, замінив запчастини — як сезонне ТО для автомобіля.

Ось поїхала людина на відпочинок до Туреччини з опцією «все включено», відпочив зі шкодою для здоров’я, навантаживши все системи свого організму. Після повернення звернувся в лікарню, в якій, в буквальному сенсі, як на СТО, йому щось виправили, щось замінили, щось налагодили. І вийшов, майже як новий — молодий і здоровий.

Ось кілька фактів, які говорять на користь порівняння лікарні майбутнього зі звичайною СТО.

Візьмемо, наприклад, ендоскопічні операції. Зараз вони робляться повсюдно. Ендоскопічна хірургіяменее травматична для пацієнта — ніяких скальпелів, затискачів, великих розрізів. Після такої операції в більшості випадків пацієнт може через кілька годин відправлятися додому.

Ще один факт: вже сьогодні медицина йде по більш ефективним шляхом з точки зору доставки препаратів в організм.

У звичному нам варіанті прийому таблеток велика частина діючої речовини просто марнується, проходячи по травному тракту. При цьому ще часто завдаючи шкоди організму.

Незабаром в ужиток увійдуть точкові, адресні способи доставки діючої речовини безпосередньо до місця, де воно необхідне. Наприклад, вже зараз є аерозолі, за допомогою яких інсулін або знеболююче можна просто вдихнути, і таким чином, через легені, ліки значно швидше засвояться організмом. Відповідно, негативні наслідки прийому будь-яких медичних препаратів будуть мінімізовані. Плюс — носії зовсім інші.

Серйозні зміни чекають і медичну техніку. Саме вона сьогодні займає найбільшу рядок витрат при обладнанні лікарні. До того ж багато апаратів і пристрої взагалі застаріли, наприклад, ті, що пов’язані із застосуванням радіації.

В недалекому майбутньому обладнання буде ефективніше, інформативніше, безпечніше. Вже сьогодні є УЗД-апарати, які практично зрівнялися за можливостями діагностики з МРТ. Або ж діагностичні апарати, які за аналізом крові (маркерами) зможуть автоматично видати висновок — великий обсяг інформації про стан пацієнта.

Здание областного фонда розбита машиной «Мазда»

Сегодня в Хмельницком произошло ДТП, автомобиль «Mazda CX-5» протаранил помещение областного Фонда социального страхования, что находится на улице Подольской.

Чрезвычайная ситуация случилась в результате столкновения автомобилей «Mazda» и «ВАЗ 2121», сообщает Каменец-Подольский.

Вот такие вот новости дорогие друзья. Много полезной информации вы можете находить на сайте kamianets.com, все последние новостях именно сдесь, так что если вам что-то интересует в любимом городе, обязательно смотрите и читайте новости на сайте.