Укус пальмового злодія — один з найсильніших у світі

Пальмовий злодій (або кокосовий рак) — це рак-відлюдник, що мешкає на островах Тихого і Індійського океанів. Пальмові злодії відрізняються своїми габаритами: довжина тіла великої може досягати 40 сантиметрів без урахування колишній, а вага складати до 4 кілограм.

Пальмовий злодій всеїдний — він вважає за краще харчуватися плодами тропічних дерев, але не погребує і іншими більш дрібними ракоподібними. Але ось використовувати самого пальмового злодія в якості їжі — завдання вкрай складне для великих тварин. Адже сила, з якою він може стискати супротивника передньою парою своїх колишній, справді величезна. Багато интересные факты про животных дивіться на сайті meetgray.com.

Група японських вчених провела експеримент за участю 29 пальмових злодіїв різної статі і ваги, що мешкають на острові Окінава. В ході дослідження вчені використовували сенсори діаметром 5 і 10 мм, здатні вимірювати кілограм-силу стиснення.

Коли сенсор підносили до раку, розлюченого тим, що його спіймали і силою утримують на місці, він передбачувано хапав прилад передніми клешнями і стискав з усією силою.

фантастичні місця на Землі

6 фантастичних місць на Землі

Відверто кажучи, нас втомили розмови про дивовижну красу природи нашої планети. Так, засніжені гірські вершини прекрасні, і ми впевнені, що білосніжні пляжі Сен-Бартелемі наживо ще сліпуче. Однак, якщо ви поставили собі за мету скласти список таємних бажань, варто додати в нього відвідування декількох абсолютно нереальних місць.

Вся справа в тому, що шкідливі технобогі, що займаються програмуванням колективної ілюзії, яку представляє собою наш світ, періодично помиляються. І тоді невірний код спливає на поверхню у вигляді географічних аномалій, слабо піддаються поясненню. Наприклад, таких …

№ 6. Келімуту, Індонезія: озера, що змінюють колір

Крім самої назви, нагадує назву фантастичного роману, три озера Келімуту — це геологічна аномалія біля підніжжя сплячого вулкану в Індонезії. Озера популярні серед туристів, проте купатися в них категорично не рекомендується, якщо тільки ви не затіяли веселеньке продовження фільму «Пік Данте» * — хімічний склад цих природних басейнів занадто їдкий. А прославилися вони своєю здатністю змінювати колір, немов гігантські чаші з розтанув хамелеонами. Ще більше цікавого про великолепный мир можна прочитати на сайті meetgray.com.

Кожне з озер в будь-який момент може змінити свій колір, причому незалежно від інших двох. Відтінки варіюються від небесно-блакитного до темно-синього, бірюзового і навіть жовтого, коричневого або червоного, в загальному, майже вся колірна гамма Могутніх Рейнджерів з однойменного американського фантастичного серіалу. Ці природні кратери, швидше за все, зобов’язані зміною свого настрою підводним хімічним реакціям між мінералами і вулканічними газами. Правда, інші подібні озера вулканічного походження змінюють свій колір за цілком передбачуваною схемою, тоді як озера Келімуту роблять це, можна сказати, коли їм заманеться. Кожен раз дослідники спостерігають нову картину, і до сих пір вони так і не змогли пояснити або передбачити жодна зміна. Близька прихильність озер один до одного робить їх поведінку ще більш загадковим.

І все-таки нехай краса цих озер вас не приваблює: крім їх їдкого складу, в минулому вони були місцем псевдовулканіческіх вивержень. Це явище вулканічної активності, при якому спостерігається миттєве випаровування води, що супроводжується викидом пари і кислоти на поверхню. Тому, якщо ви все-таки вирішили помилуватися цими озерами, переконайтеся, що перебуваєте на безпечній відстані.
Тут покояться зірки Маппет-шоу — Керміт і Рольф.

№ 5. Ямал, Сибір: гігантські воронки

У липні 2014 року на далекому сибірському півострові Ямал, тобто, можна сказати, «на краю землі», з’явилася воронка колосальних розмірів. Незрозумілий виникнення гігантської прірви ще раз виправдовує цю назву.

Яма утворилася без видимих ​​причин всього за одну ніч, як і належить пекельної безодні. У наступні кілька місяців фахівці досліджували прилеглі території в спробах визначити причину утворення провалу, проте так і не змогли зупинитися ні на чому більш конкретному, крім «тепер на Землі зяє здоровенна діра посеред безлюдної мерзлоти».
Ніби у відповідь на їх дружне знизування плечима в Сибіру відкрилися ще два «входу в пекло», все більше заводячи у безвихідь які б то не було дослідження. Внутрішня структура цих дірок настільки незвичайна, що деякі експерти вважають їх новим видом земних воронок, які не зареєстровані раніше. Пошуково-розвідувальні роботи в цих порожнинах привели до виявлення на глибині 70 м від рівня поверхні Землі крижаного озера, імовірно кишить привидами.

Згідно суперечливим повідомленнями ЗМІ, діаметр найбільшої воронки складає від 60 до 80 метрів. Також, на відміну від уже відомих воронок, які, по суті, є провалами в земній корі, захопливими за собою все, що знаходиться навколо них, немов підземні черв’яки-монстри з американського фантастичного трилера «Тремтіння землі», дірки в Сибіру, ​​навпаки, викидають грунт на поверхню подібно підземної вибухову хвилю. Згідно з останньою гіпотезі, причиною є викиди метану, що скупчився в підземному «кишені» і з часом вирвався на поверхню. У загальному і цілому, вчені зійшлися в думці, що десь в центрі планети живе невидимий, що пускає гази велетень.