Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно

Права стара легенда: краще Криму немає землі! Немає більше в світі такого неповторного у своїй унікальності клаптика суші (всього 26000 км2), де б так майстерно переплелися мозаїки природних ландшафтів, історичних подій, людських доль. Є в цьому ласкавому сонці, в цих горах, палацах і фортецях, в цьому морі, в доброзичливих посмішках кримчан особлива привабливість, завдяки якій, одного разу побувавши в Криму, ви будете прагнути сюди знову і знову. Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно. Цей феномен Криму неможливо розгадати і пояснити іншому. Його можна тільки відчути душею і зрозуміти серцем …
crimea Будь-яка людина, вперше приїхав на відпочинок до Криму, знайде тут шматочок своєї батьківщини. Природа зібрала на півострові воєдино ландшафти альпійських лугів і американських пустель зі «столовими» горами, безкрайніх азійських степів і заболочених середньо полів, тут можна знайти непрохідні тайгові буреломи і мізерні ландшафти полярних тундр, піщані коси Прибалтики і обривисті приморські схили Сицилії. Недарма радянські кінематографісти на зйомки «зарубіжної природи» регулярно відправлялися саме сюди.
У природному відношенні півострів чітко ділитися на дві частини — степову і гірську. Прекрасна кримська степ — навесні вона, немов нерукотворний килим з різнокольорових польових квітів покриває дві третини кримської землі, радуючи око випадкового подорожнього. Влітку і восени — степ головна житниця, годувальниця мільйонів кримчан і їх гостей. Неможливо не закохатися в наші гори. На їх вершинах можна нескінченно стояти і дивитися на весь навколишній світ, ловити погляди пролітають вро¬вень з тобою орлів, хва¬таться руками за пухнасту піну хмар і розуміти, що зараз вище тебе зараз немає нікого, лише одне Сонце, по-дружньому пестить твоє засмагле обличчя.
Кримські гори приховують в своїх надрах безліч карстових печер, натечное багатство і барвисте кальцитовими оздоблення яких часто не мають собі рівних у світі. Часто по ним мчать підземні річки, вириваючись на денне світло у вигляді крижаних джерел і найкрасивіших водоспадів. Один з найвищих в Європі водоспадів перебувати саме в Криму!
А яке тут Сонце! Воно світить в Криму 2458 годин на рік! Помірний клімат кримських степів і передгір’їв ідеально сприяє для ведення народного господарства, а субсередземноморський клімат узбережжя — ідеальний для розвитку туризму. Теплий, лагідний клімат сприяє розвитку унікальної флори. З майже 2400 видів представників царства рослин, майже 240 — це ендеміки, тобто види, що ростуть виключно в Криму і ніде в світі більше не зустрічаються!
Благодатна земля манила до себе людей з найдавніших часів. Багато що побачила і відчула вона … Чимало минуло по її дороkoktebelгам народів, культур, релігій. І всі вони залишали тут частинку своїх традицій і звичаїв, частинку своєї культури і душі. Загадкові кіммерійці, скіфи і таври, горді гуни і готи, утворені елліни, римляни і візантійці, хитрі генуезці і венеціанці, мудрі русичі і вірмени, вільні хазари, половці, татари, обережні євреї, німці, чехи, естонці — все пройшлися по кримській землі . Після них залишилися мальовничі руїни античних міст-полісів, середньовічних замків і фортець, чудові палаци XVIII-XIX століть.
Кримський півострів був ласим шматочком, а часто і яблуком розбрату, для десятків країн і імперій. Але самі кримчани завжди відрізнялися двома особливостями — відкритим дружелюбністю і непідробним гостинністю. Незважаючи на дрібні неприємності і тимчасові негаразди, кримські люди завжди були раді гостям, завжди чекали і звали їх, прагнучи назавжди закохати гостя в свою чудову батьківщину. Чекають і радіють гостям вони і зараз.

Бюро перекладів

Бюро перекладів знаходиться в Україні, в самому серці нашої столиці, в місті Києві. Вибір розташування нашого офісу не випадковий, нас знайти — вкрай просто. Поруч з нами знаходиться станція метро Театральна, навіть в години пік наші замовники можуть без складнощів дістатися до нас. Якщо Ви їздите на автомобілі, ми підкажемо, де зручніше поставити машину. Дізнайтесь стоимость перевода текста на сайті http://infoperevod.com.ua.
Але завдяки новим технологіям: інтернету, факсового зв’язку, телефонного зв’язку, кур’єрським службам доставки — зовсім не обов’язково приїжджати в наш офіс. Ви можете відправити нам запит на переклад або легалізацію за допомогою електронної пошти, факсом або кур’єрською поштою — ми приймемо замовлення і після виконання можемо відправити документи Вам, де б Ви не знаходилися, в будь-яку точку світу.
З нами співпрацюють іноземні компанії і приватні особи, які перебувають за кордоном.  Ми допомагаємо відправити документи за кордон — за допомогою кур’єрських служб, без нашої додаткової націнки. Ця послуга для багатьох дуже цінна. Без Вашої особистої присутності — ми допоможемо оформити тут Ваші документи і відправити Вам. При цьому Ви економите свої гроші і дорогоцінний час на отримання документів в Україні. Ми найкраще бюро переводов в Україні!

Сьогодні ми перекладаємо тексти на 50 мов світу. Ми допомагаємо легалізувати наші переклади для 140 країн світу. Ми співпрацюємо більш ніж з 500 позаштатними перекладачами, як в Україні, так і за кордоном.
-Ми успішно співпрацюємо більш ніж з 20 нотаріусами в місті Києві. У 2009 році ми запустили наш новий сайт і сумарна кількість осіб, які відвідали цей сайт — більше 100000 чоловік.
-На сьогоднішній день ми працюємо більш ніж з 500 компаніями і більше 3000 приватними особами.
Це далеко не межа. У наших планах безліч ідей і проектів, які ми збираємося впроваджувати на українському ринку перекладів.

Ловля окуня

До початку березня льоду на поверхні водойм України залишається дуже мало, в основному в невеликих, тихих затоках, та інших мілководних ділянок річок, геть позбавлених течії. Хижаки, відчувши значний приплив кисню у водойму, якого так бракувало в останньому місяці зими, стають набагато активніше. По мірі потепління води, окунь все частіше буде показуватися в прибережній зоні і на мілководдях, що вкрай зручно для спінінгістів. У цій статті ми розповімо про особливості поведінки окуня на початку весни, а також розповімо на що, чим і як його краще всього ловити в березні. Тепер про все по порядку http://www.inbox.net.ua/.

Звички окуня в березні

Окунь, на початку місяця вкрай активно харчується, готуючись до майбутнього нересту. Період розмноження у цієї риби, починається досить рано, найчастіше відразу ж, як тільки вода прогріється понад +8 градусів. Невеликі і середні за величиною окуня, ще на початку місяця, відразу ж після сходу льоду спрямовуються від приток до мілководь, слідом за мальком і дрібною рибою. В цілому, ця риба віддає перевагу піщаний ґрунт, без мулу, на ділянках з чистою водою. Найбільшу активність проявляють вранці, як тільки на небі зійде сонце і почне пригрівати землю і водну поверхню. Найбільш великі особини віддають перевагу великі глибини, де і залишаються на час нересту.

Основним завданням окуня, на початку весни, є відновлення сил, втрачених за суворий зимовий сезон і кисневу голодування. Ця риба, дуже часто, перед нерестом, утворює великі косяки, в яких, як правило, всі риби приблизно одного розміру і віку. Самі великі окуні навпаки, воліють самотність, глибокі предрусловые бровки і поливи. У невеликих водоймах, де вода, з плином місяця, прогрівається на порядок швидше, нерест зазвичай протікає раніше, а риба стоїть на більш глибоких ділянках. В цілому ж, окунь в березні вкрай активний, особливо в першій половині місяця, однак з початком нересту ця риба стає куди більш обережною, і саме тому, снасті слід приділяти більше уваги.

Снасті для лову окуня в березні

Як тільки водойми звільняються від крижаної кірки, набирає чинності сезон спінінгової ловлі. У випадку з окунем, необхідно ловити момент, поки риба ще активна, чого не буде спостерігатися в другій половині місяця. Для лову з берега вам знадобиться вудилище довжиною близько 2.1 — 2.7 метрів, класу лайт або ультралайт. На початку місяця вода все ще дуже прозора, а тому варто віддати перевагу гранично непримітної волосіні. Краще всього використовувати тонкі шнури або волосінь товщиною до 0,14 мм У відповідності з повадками риби в березні, ми будемо використовувати середньо-швидку проводку. Намотування волосіні або шнура на котушці має, звичайно ж, бути максимально рівномірним, шпулі ж великий не знадобиться.

Приманка на окуня в березні

Знову набирають чинності невеликі коливні блешні і силіконові приманки. Примітно, що окунь набагато більш активний в похмуру погоду, яка стабільно тримається на протязі декількох діб. Виходячи з цього, кращим вибором будуть срібляста забарвлення металевих приманок і світлі слаги, твістери і віброхвости. Поки дозволена ловля з плаваючих засобів, можна, і досить успішно, ловити великого окуня в схил, на балансири довжиною від 4 до 7 див. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі. Ні хвоста, ні луски!

Шоу мильних бульбашок в Києві

Коли мова йде про дітей і їх дозвіллі, важливо знайти заняття, здатне повністю поглинути увагу маленьких непосид, щоб у них не залишилося зайвої енергії для капризів, сварок і непередбаченої шкоди. Тим більше, важлива свіжа ідея для проведення часу карапузів, якщо їх зібралася ціла компанія. Різні характери і вік часто примушують малюків неконтрольовано переходити від сміху до плачу, якщо не знайти відповідний спосіб викиду невгамовної дитячої енергії. Неймовірно красивий і відповідний для всіх віків атракціон – шоу мильних бульбашок – те, що потрібно, якщо ви чекаєте в гості маленьких пустунів, більш детально на сайте СМАЙЛ. Вигідно це і тим, що бульбашками вам не доведеться займатися самостійно – професійний актор сам буде розважати найвибагливіших в світі гостей. Подбавши таким чином про дітей, батьки звільняють дорогоцінний час на власний паралельний свято.

Молодой мастер предложил логотип «Евровидения-2017» в стиле петриковской росписи

Мастер петриковской росписи, студент Львовской национальной академии искусств Игорь Лесной предложил создать логотип «Евровидения-2017» в стиле петриковской росписи.

Новость сообщают СМИ, передает «Пресса Украины».

Молодой мастер петриковской росписи предложил несколько вариантов логотипа.

Он отметил, что в своих разработках использовал малевки известных петриковских мастеров Александра Опария и Елены Ярмолюк, а также свою собственную.

Он поделился, что «идея украсить петриковской росписью какую-то масштабную международную событие не нова, ее озвучивали много раз много людей. Просто мне удалось визуализировать, как это может выглядеть». Мастер подчеркнул, что «петриковка – уникальное искусство, признанное ЮНЕСКО, это действительно визитная карточка Украины в мире».

Он добавил, что сейчас на его предложение откликнулись только из министерства по вопросам евроинтеграции. При этом в Днепропетровской облгосадминистрации заявили, что председатель ОГА Валентин Резниченко поддерживает идею молодого мастера «будет продвигать на самом высоком государственном уровне».

0CD25D3B-3159-4836-A426-D23C12C2B5BF_w640_s 809E99D7-A096-47DB-87D1-04CC5A9C8EA8_w640_s

ООН: ситуация на Донбассе может перерасти в длительный конфликт

В ООН знают, что Россия осуществляет поставки тяжелого вооружения и боеприпасов до оккупированных районов Донецкой и Луганской областей, а также проводит ротацию своих военных. Об этом заявила пресс-секретарь ООН по правам человека Равина Шамдасані «Голоса Америки».

«Мы получили достоверные сообщения о движении российских военнослужащих через границу — как на территорию Украины, так и по территории страны, — отметила она. — Это касается и тяжелых вооружений. Причем речь идет о вполне достоверные сообщения».

Согласно последним данным ООН, начиная с середины апреля 2014 года, в ходе вооруженного конфликта в Украине погибли почти 9 400 человек и более 21 500 получили ранения. Об этом говорится в докладе Управления верховного комиссара ООН по правам человека.

Как отмечают наблюдатели ООН, активность боевых действий на Донбассе снизилась, однако Минские соглашения, как и ранее, хрупкие, и ситуация в любой момент может перерасти в длительный конфликт или обостриться. Оба сценария приведут к катастрофическим последствиям для гражданского населения и будет вредить правам человека, подчеркивают эксперты, отмечая также, что эти последствия будут ощущаться в стране в течение многих лет.

Согласно данным ООН, около 2,7 миллиона мирных жителей, которые находятся на территории оккупированного Донбасса, лишенные права на свободу выражения мнений, мирных собраний и ассоциаций.

Кроме того, по словам Шамдасані, сотрудники Управления ООН по правам человека зафиксировали несколько случаев сексуального насилия, связанного с конфликтом.

«Большинство заявлений указывают на то, что угрозы изнасилованием и другими формами сексуального насилия используются как способ жестокого обращения и пыток в контексте незаконных и произвольных задержаний, как мужчин, так и женщин…Угрозы сексуальным насилием, телесными повреждениями или убийством в отношении родственников женского пола, или их задержание часто используются как средства для принуждения задержанных мужчин сознаться, отречься от своей собственности, или совершить другие действия, которых требуют нарушители, в качестве предпосылки их увольнения или безопасности», — указано в докладе верховного комиссара ООН по правам человека.

Завтра эсминец США войдет в акваторию Черного моря

Ракетный эсминец США Porter войдет в акваторию Черного моря 6 июня. Об этом сообщается на сайте шестого флота ВМС США.

В командовании ведомства заявили, что суда ВМС США обычно работают в регионе Черного моря с целью укрепления мира и стабильности.

Porter войдет в Черное море в рамках поддержки операции Atlantic Resolve. Соединенные Штаты продолжают демонстрировать свою приверженность коллективной безопасности союзников по НАТО и поддержке наших партнеров в Европе”, — говорится в сообщении флота.

Источник: УНН

Правительство планирует с 2017 года диверсифицировать финансирование профтехобразования, — Кириленко

Правительство планирует внедрить с 2017 года финансирование профессионального технического образования за счет государственных средств, местных бюджетов и средств работодателей. Об этом во время рабочего совещания заявил вице-премьер-министр Вячеслав Кириленко, сообщает пресс-служба Кабмина.

Он подчеркнул необходимость поощрять молодежь на «не очень престижных специальностях».

«С 2017 года мы планируем обеспечить трехстороннее финансирование профтехобразования – государственные деньги, местные бюджеты и средства работодателей. Важным является то, чтобы мы обратили особое внимание на остродефицитные специальности, на которые есть спрос. Нам нужно заинтересовать молодежь, чтобы она шла учиться на те специальности, которые, возможно, не очень престижные, но крайне необходимые. Мы должны выработать механизм, чтобы работодатели также финансировали те специальности, которые им нужны», — сказал Кириленко.

Отдельно были обсуждены вопросы модернизации подготовки рабочих дефицитных профессий и необходимости создания современных учебных центров в регионах для наиболее востребованных специальностей.

НАТО на саммите в Варшаве представит пакет помощи для Украины

Во время варшавского саммита НАТО будет представлен пакет помощи для Украины.

Об этом заявил заместитель генсека НАТО Александер Вершбоу во время дискуссионной панели относительно будущего НАТО в ходе Вроцлавского форума по безопасности, передает Укринформ.

“Наша безопасность зависит от стабильного соседства. Мы хотим увеличить поддержку для Украины, представим (во время саммита НАТО. – Ред.) новый комплекс мер для Украины”, — заявил Вершбоу.

Он добавил, что пакеты помощи также будут готовиться для Грузии и Молдовы.

По его словам, варшавский саммит НАТО будет “одним из самых результативных в истории Альянса”.

Вершбоу подчеркнул, что во время саммита будут приниматься решения в двух плоскостях. Первая из них будет касаться обороны стран-членов НАТО с акцентированием внимания на обороне и відлякуванні потенциального противника. Зато во второй плоскости упор будет делаться на стабилизации стран-соседей Альянса на востоке и юге.

Заместитель генсека НАТО отметил, что укрепление обороны стран-членов и отпугивания заключается в укреплении военного присутствия на восточном фланге Альянса.

“Больше войск и техники, и это присутствие будет связана с ротационной присутствием подразделений. Детали еще обсуждаются, но уже несколько стран предложили свое присутствие в этой миссии”, — подчеркнул Вершбоу.

Среди вызовов, которые стоят перед НАТО, заместитель генсека Организации назвал, в частности, Россию, которая “незаконно аннексировала Крым и направила свои войска на восток Украины”.

Саммит НАТО состоится 8-9 июля в Варшаве.
Источник: Укринформ

Результаты следствия по делу МН-17 обнародуют осенью

Совместная следственная группа по делу сбитого авиалайнера «Малайзийских авиалиний» над Донбассом в 2014 году обнародует первые результаты расследования в начале осени

Об этом сообщила прокуратура Нидерландов, передает «Крым.Реалии».

В частности, будет известно, с какого вооружения был сбит самолет рейса MH17 и точное место запуска этого вооружения.

Такой длительный процесс следствия вызван некоторыми вопросами, которые забрали больше времени, чем рассчитывали. Но в прокуратуре заверили, что расследование находится на очень продвинутой стадии. Результаты расследования будут оформлены в уголовном деле, которое должно быть рассмотрено судом или трибуналом.

«Информацию о том, как осуществляется расследование, 3 июня получили в виде электронного бюллетеня родственники жертв; этот бюллетень будет обнародован для всех на сайте нидерландской прокуратуры в начале следующей недели», — сообщила следственная группа.

В сообщении ведомства отмечается, что совместная следственная группа до сих пор ожидает информацию от России о зенитно-ракетных комплексах «Бук».